Sık Sorulan Sorular

eskişehir temizlik şirketi

Sorularınızı Bize İletebilirsiniz?

Sık Sorulan Sorular

Eskişehir Temizlik hizmeti almak isteyen müşterilerimizin genellikle merak ettikleri ve sık sordukları soruları sizler için sıraladık.

Sık Sorulan Sorular

Temizlik Kaç Saat sürüyor?

Öncelikle temizlik işlemine istediğiniz saat aralığında başlıyoruz. Mevcut temizlik için herhangi bir süre vermek mümkün değil. Bizim için yapmış olduğumuz işten memnun olmanız ve tekrar çalışmak istemeniz öncelikli prensibimizdir. Bu nedenle detaylı ve ince temizlik yaparak, sizin onayınızla birlikte işimizi sonlandırıyoruz.

Temizlik Malzemeleri Size mi Ait?

Evet efendim. Kendi temizlik malzemelerimizi ve özel hassas solüsyonları kullanıyoruz. Bu sayede mobilyalarınız ve eşyalarınız herhangi bir zarar görmemiş oluyor. Tabi isteğe bağlı olarak sizlerin tercih ettiği ürünleri kullanabiliriz.

Temizliğe Kaç Kişi Geliyorsunuz?

Temizlik yapılacak yere göre değişmektedir. Tabi bu noktada sizin de talebiniz önemli. Eğer işiniz acil ise, 2 kişi ya da 3 kişi gelebilir, daha kısa zamanda çözüm üretebiliriz.

Temizlik Konusunda Size Güvenebilir miyim?

Eskişehir / Tepebaşı ilçesi Kordonboyu sokak No:11 hizmet yerimizdir. 20 Yıldır sadece temizlik işi ile uğraşıyoruz. Bizim işimiz ticaret yapmak ya da göz boyamak değil. Vermiş olduğumuz hizmetin hakkını vermek ve düzenli aralıklarla çalışmaktır.

Temizlik Ücretleri Ne Kadar?

Eskişehir’de temizlik ücretleri konusunda fiyatlarda rekabetçi olduğumuzu söyleyebiliriz. Ancak temizlik yapılacak yere ve sizlerin taleplerine göre fiyatlar değişecektir. Bu nedenle bizleri ararsanız, anlık olarak fiyat teklifinde bulunabiliriz.

Bilgi Almak İstiyorum